Sanat ile mühendisliği birleştiriyoruz.

Faaliyet Alanları

Kompakt Laminat

Kompakt laminat paneller, homojen özellikte cephe giydirme levhaları olup termosetting reçine emdirilen çok sayıda kraft tabakasının ön ve arka yüzeyine UV- melamin esaslı dekor tabakasının gelmesiyle, yüksek ısı (170°C) de preslenmesi sonrasında meydana gelir. Panellerin üst katmanı belirli bir program çerçevesinde seçilmiş tonlarla renklendirilmiştir. Kompakt laminat cephe sisteminde ürün Kalınlıkları 4mm den 30 mm e kadar çıkabilen, tek yüzü ya da çift yüzü dekoratif kağıt ile kaplı kendi kendini taşıyabilen HPL kaplama malzemesidir.

Kompakt laminat alüminyum cephe panellerine göre çok daha sağlam bir malzemedir. Darbelere karşı direnci yüksektir, çizilme ve kırılma riski yoktur. Rengini ve formunu çok uzun süre muhafaza edebilir. Yüksek teknolojisi sayesinde darbelere, yangına, suya ve neme dayanıklıdır. Bu özelliklerinin yanı sıra çürümez, bakteri barındırmaz ve kolaylıkla temizlenebilir.

Kompakt laminat alt Konstrüksiyon Sistemi, bina dış kabuğuna estetik bir görünüm kazandıran kompakt laminat plakaların, binaya güvenli bir şekilde monte edilmesini sağlayan alüminyum profillerden oluşmaktadır.

Kompakt laminatKompakt laminat