Sanat ile mühendisliği birleştiriyoruz.

Faaliyet Alanları

Fotoselli Kapılar

Fotoselli kapı üzerindeki sensörlü sistem ile harekete duyarlı olarak çalışmaktadır. Literatürde genellikle otomatik kapı olarak da bilinir. Günümüzde Fotoselli Kapı Sistemleri hemen hemen her binaya uyacak şekilde üretilmektedir. Fotoselli Kapıların açılması için normal kapılarda olduğu gibi fiziksel bir temasa ihtiyaç duymamaktadır.

Fotoselli kapı geçiş alanına girer girmez hassas sensörü ile sizi algılar ve otomatik olarak kendiliğinden açılır. Harekete duyarlı sensörler  sayesinde kapıya yaklaştığınızda kapı otomatik açılır belirlenen sürede tekrar kapanır, aradaki emniyet sensörleri sayesinde çarpmaları engeller.

Parmak izi,  şifreli giriş, uzaktan kumanda, kartlı geçiş gibi sistemler uygulanabilir. Fotoselli kapılar insan yoğunluğunun fazla olduğu market, hastane, havaalanı , alış veriş merkezi gibi yerlerde tercih edilmektedir. Geçiş alanının genişliğine göre tek kanat veya çift kanat olarak çalışır, alüminyum çerçeve içinde darbelere dayanıklı lamine cam kullanılır. Dekoratif amaçlı istenirse çerçevesiz temperli cam olarak da kanat uygulanır.

Fotoselli Kapılar

Fotoselli Kapılar