Sanat ile mühendisliği birleştiriyoruz.

Faaliyet Alanları

Corian Kaplama

Yapı ve inşaat sektörüne bilim odaklı yenilikçi ürünler geliştiren ve dünyanın en çok tercih edilen yüzey kaplama markalarından biri olan DuPont™ Corian®, binaların dış cephelerine estetik getiriyor. Kolay şekillendirilebilmesi ile hayallerdeki dış cephe tasarımını uygulama imkanı sunan DuPont™ Corian®, sahip olduğu pek çok avantaja ek olarak uzun ömürlü ve dış hava şartlarına dayanıklı olması nedeniyle dış cephe kaplamada sıklıkla tercih ediliyor.

Tüm dünyada yaşam alanlarına kalite ve estetik sunan DuPont™ Corian®, binaların dış cephe kaplama uygulamalarında benzersiz özellikleriyle ön plana çıkıyor. Tasarımcıların dikey yüzeylerde de yaratıcı çözümler üretmesine imkan sağlayan DuPont™ Corian®, dış yüzeylere yenilikçi, dayanıklı ve dikkat çekici özellikler sunuyor.

Lekelere karşı dirençli ve dayanıklı yapısı, kolay temizlenebilmesi, yenilenebilmesi ve tamir edilebilmesi ile iç dekorasyonda çok yönlü olarak kullanılabilen DuPont™ Corian®, dış cephelerde de güvenle uygulanabiliyor. Yüksek performansın şık görünüm ve çok yönlü uygulama ile birleştiği DuPont™ Corian®, tasarımcıların düşledikleri yeni görünümleri açığa çıkarıyor.

Ürünlerinin kalitesiyle her koşulda fark yaratan DuPont™ Corian®, dış cephe solid yüzey kaplaması olarak İngiltere sertifikası CWCT2012/050, Avis Technique sertifikası ATEC 2/11 ve CSTB tarafından verilen sismik sertifikaları ile en fazla sertifikayı almış ürün olma özelliğini taşıyor. Kolay şekillenebilen, lekelere karşı direnç ve dayanıklılık gösteren, kolay temizlenip yenilenebilen DuPont™ Corian®, tasarımı konforla buluşturmaya devam ediyor.

Dış Cephe Kaplama; Mimarlık, DuPont™ Corian® solid yüzeyinin dış güzelliğini keşfediyor: Biçim ve işlevsellik, olağanüstü bir dış cephe çözümünde bir araya geliyor. Düşsel renkler ve estetik görünümü ile yaratıcılığınızı serbest bırakın. Tasarımınızın ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan şekiller ve dokular yaratın. Aydınlatma efektleri için, arkadan aydınlatma uygulamalarında kullanılan yarı saydam renkler gibi özelliklerden faydalanın.

Dayanıklı, uzun ömürlü ve temizlemesi kolay Corian® dış giydirme, pratik olduğu kadar da güzeldir. Yağmur yiyen bir yüzey olarak, dayanıklılığı ile enerji verimliliğinin artırılmasına ve binaların sürdürülebilir olmasına katkıda bulunur Giydirmeler için olan geniş bir renk tonu seçeneği ile üstün renk kararlılığı sunar. Ayrıca, lekeler, çevre kirliliğine yol açan maddeler, deterjanlar, nem ve dondurma-çözdürme koşullarında düşük nem emilimi ve lekelere karşı dayanıklılık sunar.

Corian Kaplama

Dış giydirme için Corian® ayrıca bağlantı yerlerinin göze çarpmamasını sağlar ve orijinal görünümünü geri kazandırmak için kolayca kumlanabilir ve temizlenebilir. Hafif aşındırıcı temizlik maddeleri ile standart basınçlı temizleme yapılarak üzerindeki duvar yazıları bile çıkarılabilir.

Corian®, sütun kaplamaları, alt yüzeyler ve kirişler ile çeşitli dış ayrıntılar dahil geniş bir mimari uygulama seçeneğini karşılayacak şekilde ustaca üretilmiştir. Dış giydirme için Corian® ile geleneksel malzemelerin ağırlığı ve maliyeti olmadan karmaşık biçimler şekillendirebilirsiniz. Harpuştalar, kaplama parçaları, köşe dönüşleri ve suya maruz kalan diğer kritik alanlar da, birleşme yerlerini ve potansiyel hareket etme ya da sızıntı yapma potansiyeli olan yerleri en az düzeye indirecek şekilde Corian®`dan biçimlendirilebilir.

Corian Kaplama

Corian Kaplama