Sanat ile mühendisliği birleştiriyoruz.

Hakkımızda

Firma Profili

2002 Yılından bu yana içinde bulunduğumuz yapı sektöründe ALUFEN olarak cephe mühendislik çözümlerine odaklanan şirketimiz, gelişen inşaat teknolojilerini ve yapı bileşenlerini sürekli takip ederek, yenilikleri dünya ile aynı anda ülkemize tatbik edebilmeyi kendine ilke edinmiştir. Hedefimiz de, danışmanlığını veya taahhüdünü üstlendiğimiz büyük küçük her projemizde muntazam, tertipli ve emniyetli çalışmak ve müşterilerimiz ile uzun soluklu dostluklar kurmaktır.

ALUFEN cephe mühendislik, yapı kabuğu ve cephe danışmanlık alanında edinilen bilgi birikimi ve iş tecrübelerinin ışığında, yapı kabuğunun oluşturulmasında sektörün katılımcılarına (mal sahipleri, mimar, mühendis, uygulama firmaları, vb.) danışmanlık ve uygulama hizmeti vermektedir.

Proje grubumuz prestij projelerde shopdrawing, onay projeleri, detaylar, imalat ve montaj çizimleri dahil tasarımları projelendirir. En zorlu ve karmaşık yapılara sunduğumuz projeye özel çözümlerimiz sayesinde yapılar, modern, estetik ve itibarlı hallerine hızlı ve ekonomik bir şekilde kavuşurlar.